Greek Albanian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish

dimosposotsanisheader

Αρχική Δημαρχείο Γραφείο Τύπου Αποφάσεις Δημάρχου ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ
Powered by mod LCA

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ

Share

ekloges teliko


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

Έχοντας υπόψη:

 

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

 

2. Την αριθ. 12/3-5-2014 απόφαση του Πρωτοδικείου Δράμας με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων για τις εκλογές της 18ης Μαΐου 2014.

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014  ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο Προσοτσάνης

 

Α' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Προσοτσάνης

                                                                  του ιδίου (Α) συνδυασμού (αλφαβητικά)

 

1. ΑΒΡΑΑΜ ΔΑΫΙΔ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ

3.ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

5.ΒΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΜΕΝ

6.ΓΙΑΓΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8.ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

9.ΚΑΝΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ

10.ΚΑΝΕΤΟΥΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12.ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ

13.ΚΑΦΑΔΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ-ΠΕΡΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

16.ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17.ΜΑΡΙΓΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18.ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

19.ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

20.ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21.ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22.ΠΑΡΛΑΠΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

23.ΠΡΑΣΑΤΖΗ-ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24.ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25.ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

26.ΣΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

27.ΣΙΟΡΔΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28.ΣΜΟΛΟΚΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

29.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

30.ΤΑΣΚΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

31.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

32.ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

33.ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34.ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

35.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

36.ΧΑΤΖΗΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Σιταγρών

                                                                 του ιδίου (Α) συνδυασμού αλφαβητικά)

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

7.ΔΕΤΣΟΥ-ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9.ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

10.ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

11.ΚΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

12.ΜΑΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

13.ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜ

14.ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

16.ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17.ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

18.ΧΛΙΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΙΟΥ

 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προσοτσάνη  του ιδίου (Α) συνδυασμού

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

3.ΚΕΜΠΑΠΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

4.ΜΑΡΤΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

6.ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                               

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  Ανθοχωρίου  του ιδίου (Α) συνδυασμού

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2. ΤΙΛΚΕΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

                                                           

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Αργυρούπολης  του ιδίου (Α) συνδυασμού

1. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Γραμμένης του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΛΙΝΑΡΔΟΥ-ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΦΟΥΤΖΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Καλής Βρύσης του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.ΜΑΡΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4.ΤΣΑΠΕΚΟΥ-ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Καλλιθέας του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΝΙΤΣΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΤΑΣΚΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Κοκκινογείων του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

3.ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.ΤΣΕΡΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μαυρολεύκης του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΜΑΝΤΑΖΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

2.ΜΠΙΑΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ

3.ΠΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4.ΤΣΙΡΟΜΕΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μεγαλοκάμπου του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΗΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΤΟΧΜΑΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Μικροκάμπου του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΚΙΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μικρόπολης του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

2.ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Πανοράματος του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Περιχώρας του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΒΕΡΒΕΛΙΔΟΥ-ΣΑΡΝΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2.ΤΕΠΕΡΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Πετρούσας του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΚΟΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3.ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

4.ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Πύργων του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΣΤΟΪΜΕΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

‘2.ΤΣΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Σιταγρών του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2.ΠΕΡΙΒΟΛΗ-ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

3.ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Φωτολίβους του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΓΕΩΡΓΙΕΦΕΝΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

2.ΝΤΡΟΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4.ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Χαριτωμένης του ιδίου (Α) συνδυασμού

1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Β΄ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΛΥΣΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειεας Προσοτσάνης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

2.ΑΜΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

4.ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6.ΒΟΣΚΟΥ-ΒΛΑΧΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7.ΓΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.ΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ

9.ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

11.ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΟΥ ΑΝΤΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13.ΚΥΠΡΙΤΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14.ΚΟΥΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

15.ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΥΡΜΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16.ΛΙΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΜΑΡΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19.ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

20.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

21.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ

22.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

23.ΤΕΡΝΕΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24.ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25.ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26.ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ

27.ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

28.ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

29.ΥΨΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30.ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

31.ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής Περιφέρειας Σιταγρών του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

2.ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3.ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4.ΚΑΠΑΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

5.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6.ΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.ΜΕΣΟΝΥΧΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

10.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ

11.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

12.ΤΣΑΪΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13.ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Προσοτσάνης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3.ΚΟΥΣΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΚΥΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

5.ΠΑΡΑΣΧΟΥ-ΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.ΤΖΩΡΤΖΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικης κοινότητας Ανθοχωρίου του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αργυρούπολης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

2.ΧΑΤΖΗΑΓΑΠΙΟΥ-ΠΑΦΡΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλιο τοπικής κοινότητας Γραμμένης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΜΕΛΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΣΑΜΠΑΝΤΖΗ-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Καλής Βρύσης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΚΑΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2.ΚΑΡΑΠΕΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

3.ΜΑΡΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΤΑΝΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Καλλιθέας του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΜΠΑΤΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Κοκκινογείων του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΓΚΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΚΙΟΣΣΕΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΣΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΤΣΑΚΥΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μαυρολεύκης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2.ΔΟΜΟΥΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μεγαλοκαμπου του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2.ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

4.ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Μικρόκαμπου

1.ΓΙΑΓΚΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2.ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μικρόπολης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

2.ΠΟΛΙΤΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΧΑΤΖΗΡΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Πανοράματος του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2.ΣΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Περιχώρας του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΓΕΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

Υποψήφιου Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Πετρούσας του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΜΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΚΟΤΙΟΥ-ΒΟΛΑΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.ΜΑΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Πύργων του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2.ΣΤΟΪΜΕΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Σιταγρών του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

2.ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3.ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Φωτολίβους του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ-ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

3.ΤΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Χαριτωμένης του ιδίου (Β) συνδυασμού

1.ΠΑΛΤΖΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

2.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΟΡΕΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

ΦΑΤΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής Περιφέρειας Προσοτσάνης

1.ΑΒΡΑΑΜ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΓΑΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.ΔΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6.ΔΟΒΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

7.ΔΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8.ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

9.ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10.ΚΑΛΤΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11.ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΗ

12.ΚΙΛΑΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

13.ΚΙΝΑΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΚΟΜΒΟΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15.ΚΟΤΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

17.ΜΑΝΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

19.ΜΟΥΣΟΡΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

20.ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

21.ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

22.ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23.ΠΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

25.ΠΕΛΕΧΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

26.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΒΑΣΙΟΥ

27.ΣΥΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28.ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ

29.ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

30.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι εκλογικής περιφέρειας Σιταγρών του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ

2.ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

3.ΑΛΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

4.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

5.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ(ΠΑΠΑΓΟΣ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ

7.ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8.ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

9.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

10.ΚΟΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ

11.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12.ΜΙΛΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

14.ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι δημοτικής ενότητας Προσοτσάνης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΚΕΜΠΑΠΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

2.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4.ΠΕΛΕΧΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

5.ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Ανθοχωρίου του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΤΣΟΥΚΤΕΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Αργυρούπολης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΒΕΔΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3.ΔΕΛΗΓΙΩΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Γραμμένης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

3.ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Καλής Βρύσης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2.ΜΠΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΜΠΟΥΤΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΠΡΑΣΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Καλλιθέας του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΔΕΛΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΝΑΛΒΑΝΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3.ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

4.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Κοκκινογείων του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

2.ΜΑΜΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3.ΣΙΑΜΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ(ΣΥΜΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μαυρολεύκης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΚΑΛΑΘΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

2.ΚΟΤΙΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΜΠΕΡΟΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μεγαλοκάμπου του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Μικροκάμπου του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ

 

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Μικρόπολης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

2.ΔΟΜΖΑΡΙΔΟΥ-ΓΚΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

3.ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Πανοράματος του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΓΑΒΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

2.ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Περιχώρας του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΩΤΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Πετρούσας του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.ΚΟΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3.ΚΥΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Πύργων του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΚΑΛΤΣΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2.ΤΣΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Σιταγρών του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

2.ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι τοπικής κοινότητας Φωτολίβους του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΚΑΛΙΚΡΑΤΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΟΚΛΗ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας Χαριτωμένης του ιδίου (Γ) συνδυασμού

1.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

2.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 18η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 2184/2-5-2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη.

 

 

198 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

199 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

200 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

201 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

202 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Νηπιαγωγείο Προσοτσάνης

203 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Νηπιαγωγείο Προσοτσάνης

204 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

205 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

206 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

207 Προσοτσάνης στο Γυμνάσιο Προσοτσάνης

208 Προσοτσάνης στο Γυμνάσιο Προσοτσάνης

209 Ανθοχωρίου στο Κοινοτικό Κατάστημα Ανθοχωρίου

210 Γραμμένης στο Δημ.Σχολείο Γραμμένης

211 Γραμμένης στο Δημ.Σχολείο Γραμμένης

212 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

213 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

214 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

215 Καλλιθέας στο Δημοτ.Σχολείο Καλλιθέας

216 Καλλιθέας στο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας

217 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

218 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

219 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

220 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

221 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

222 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

223 Μικρόπολης στο Δημοτ.Σχολείο Μικρόπολης

224 Πανοράματος στο Κοινοτικό Κατάστημα Πανοράματος

225 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πετρούσας

226 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

227 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

228 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

229 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

230 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

231 Πύργων στο Κοινοτικό Κατάστημα Πύργων

232 Χαριτωμένης στο Δημοτικό Σχολείο Χαριτωμένης

233 Χαριτωμένης στο Δημοτικό Σχολείο Χαριτωμένης

234 Αργυρούπολης στο Δημοτικό Σχολείο Αργυρουπόλεως

235 Αργυρούπολης στο Δημοτικό Σχολείο Αργυρουπόλεως

236 Μαυρολεύκης στο Δημοτικό Σχολείο Μαυρολεύκης

237 Μαυρολεύκης στο Δημοτικό Σχολείο Μαυρολεύκης

238 Μεγαλοκάμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μεγαλοκάμπου

239 Μεγαλόκαμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μεγαλοκάμπου

240 Μικρόκαμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μικρόκαμπου

241 Περιχώρων στο Δημοτικό Σχολείο Περιχώρας

242 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

243 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

244 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

245 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

246 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

247 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

248 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

249 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

 

 

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ.

Επόμενες Εκδηλώσεις

Κανένα γεγονός