Greek Albanian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish

dimosposotsanisheader

Αρχική Δημαρχείο Γραφείο Τύπου Αποφάσεις Δημάρχου ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Powered by mod LCA

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Share

ekloges telikoΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

Έχοντας υπόψη:

 

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

 

2. Την αριθ. 12/3-5-2014 απόφαση του Πρωτοδικείου Δράμας με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 18ης Μαϊου 2014οι αναφερόμενοι σ' αυτή υποψήφιοι συνδυασμών της Περιφερειακής Ενότητας Δράμας της Περιφέρειεας ΑΜΘ

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 18ης Μαΐου 2014  ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων

 

Α' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΛΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ

 

Υποψήφια Μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

 

1. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ

3.ΚΟΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5.ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

7.ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ

 

 

Β΄ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ-ΘΡΑΚΗ-ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΚΟΥΙΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΒΑΤΣΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

3.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.ΜΟΥΣΜΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

7.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

8.ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥ

3.ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5.ΚΟΥΡΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

6.ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7.ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8.ΛΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

9.ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.ΤΖΙΜΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11.ΤΣΙΒΕΛΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

12.ΤΣΟΛΠΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Δ΄ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ

2.ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΓΥ

3.ΚΙΝΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

5.ΚΩΦΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6.ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

7.ΜΟΥΣΤΑΚΛΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8.ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΜΙΛΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ(ΦΩΦΗ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

9.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΓΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10.ΤΣΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

11.ΤΣΙΜΠΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12.ΧΕΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Ε΄ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΒΕΛΗΓΙΑΝΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΓΕΡΟΝΤΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

4.ΕΡΗΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

.6.ΚΑΡΝΕΤΣΗ ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7.ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

8.ΜΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

9.ΠΑΠΑΣΤΑΦΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

10.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

11.ΦΕΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

12.ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

ΣΤ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ-ΒΑΡΟΥΔΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2.ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ

3.ΖΥΜΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

4.ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6.ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

7.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

 

Ζ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΡΑΚΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

2.ΓΚΟΝΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

3.ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΖΙΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΚΑΡΑΪΣΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6.ΚΟΤΖΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

7.ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9.ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

11.ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12.ΣΕΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

 

Η ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ-ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΘ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΖΟΥΓΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2.ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7.ΠΙΣΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Θ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ

2.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ

3.ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΚΟΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5.ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.ΝΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7.ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

8.ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 18η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 2184/2-5-2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη.

            Οι Περιφερειακή Σύμβουλοι της εκλογικής Περιφέρειας Δράμας ανέρχονται σε ογδόντα οκτώ (88)

 

 

198 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

199 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

200 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

201 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

202 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Νηπιαγωγείο Προσοτσάνης

203 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Νηπιαγωγείο Προσοτσάνης

204 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

205 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

206 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

207 Προσοτσάνης στο Γυμνάσιο Προσοτσάνης

208 Προσοτσάνης στο Γυμνάσιο Προσοτσάνης

209 Ανθοχωρίου στο Κοινοτικό Κατάστημα Ανθοχωρίου

210 Γραμμένης στο Δημ.Σχολείο Γραμμένης

211 Γραμμένης στο Δημ.Σχολείο Γραμμένης

212 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

213 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

214 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

215 Καλλιθέας στο Δημοτ.Σχολείο Καλλιθέας

216 Καλλιθέας στο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας

217 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

218 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

219 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

220 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

221 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

222 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

223 Μικρόπολης στο Δημοτ.Σχολείο Μικρόπολης

224 Πανοράματος στο Κοινοτικό Κατάστημα Πανοράματος

225 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πετρούσας

226 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

227 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

228 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

229 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

230 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

231 Πύργων στο Κοινοτικό Κατάστημα Πύργων

232 Χαριτωμένης στο Δημοτικό Σχολείο Χαριτωμένης

233 Χαριτωμένης στο Δημοτικό Σχολείο Χαριτωμένης

234 Αργυρούπολης στο Δημοτικό Σχολείο Αργυρουπόλεως

235 Αργυρούπολης στο Δημοτικό Σχολείο Αργυρουπόλεως

236 Μαυρολεύκης στο Δημοτικό Σχολείο Μαυρολεύκης

237 Μαυρολεύκης στο Δημοτικό Σχολείο Μαυρολεύκης

238 Μεγαλοκάμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μεγαλοκάμπου

239 Μεγαλόκαμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μεγαλοκάμπου

240 Μικρόκαμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μικρόκαμπου

241 Περιχώρων στο Δημοτικό Σχολείο Περιχώρας

242 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

243 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

244 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

245 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

246 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

247 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

248 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

249 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

 

 

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

ΛΥΣΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Επόμενες Εκδηλώσεις

Σάββατο 6/01/2018 έως Δευτέρα 8/01/2018
Τοπικό Έθιμο: Μπάμπιντεν 6-7-8 Ιανουαρίου
Περιοχή: Τ.Κ. Πετρούσας

Σάββατο 6/01/2018 έως Δευτέρα 8/01/2018
Τοπικό Έθιμο: Μπαμπούγερα 6-7-8 Ιανουαρίου
Περιοχή: Τ.Κ. Καλής Βρύσης

Σάββατο 6/01/2018 έως Δευτέρα 8/01/2018
Τοπικό Έθιμο: Νταβανίσκα 6-7-8 Ιανουαρίου
Περιοχή: Τ.Κ. Πύργων