Greek Albanian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish

dimosposotsanisheader

Αρχική Δημαρχείο Γραφείο Τύπου Αποφάσεις Δημάρχου ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
Powered by mod LCA

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Share


ekloges teliko

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

Έχοντας υπόψη:

  

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87).

 

2. Την αριθ. 68/21-5-2014 απόφαση του Πρωτοδικείου Δράμας με την οποία καταρτίστηκε πίνακας όλων των εκλογικών τμημάτων της Περιφέρειας ΑΜΘ για την εκλογή των Περιφερειακών αρχών κατά τις εκλογές της 18ης Μαϊου 2014

3,Την απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη αριθ.2584/21-5-2014 για τις Επαναληπτικές Περιφερειακές εκλογές της 25ης Μαϊου 2014

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 25ης Μαΐου 2014  ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων

 

Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ

2.ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΓΥ

3.ΚΙΝΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

5.ΚΩΦΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6.ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

7.ΜΟΥΣΤΑΚΛΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8.ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΜΙΛΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ(ΦΩΦΗ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

9.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΓΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

10.ΤΣΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

11.ΤΣΙΜΠΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

12.ΧΕΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Β ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΡΑΚΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

Υποψήφια μέλη Περιφερειακού Συμβουλίου

1.ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

2.ΓΚΟΝΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

3.ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΖΙΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΚΑΡΑΪΣΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6.ΚΟΤΖΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

7.ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9.ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

11.ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12.ΣΕΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 25η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 2184/2-5-2014 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη.

 

198 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

199 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

200 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

201 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης

202 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Νηπιαγωγείο Προσοτσάνης

203 Προσοτσάνης στο 1ο ολοήμερο Νηπιαγωγείο Προσοτσάνης

204 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

205 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

206 Προσοτσάνης στο ΤΕΕ Προσοτσάνης

207 Προσοτσάνης στο Γυμνάσιο Προσοτσάνης

208 Προσοτσάνης στο Γυμνάσιο Προσοτσάνης

209 Ανθοχωρίου στο Κοινοτικό Κατάστημα Ανθοχωρίου

210 Γραμμένης στο Δημ.Σχολείο Γραμμένης

211 Γραμμένης στο Δημ.Σχολείο Γραμμένης

212 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

213 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

214 Καλής Βρύσης στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Καλής Βρύσης

215 Καλλιθέας στο Δημοτ.Σχολείο Καλλιθέας

216 Καλλιθέας στο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας

217 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

218 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

219 Κοκκινογείων στο Δημοτ.Σχολείο Κοκκινογείων

220 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

221 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

222 Μικρόπολης στο ημερήσιο Γυμνάσιο Μικρόπολης

223 Μικρόπολης στο Δημοτ.Σχολείο Μικρόπολης

224 Πανοράματος στο Κοινοτικό Κατάστημα Πανοράματος

225 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πετρούσας

226 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

227 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

228 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

229 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

230 Πετρούσας στο ολοήμερο Δημοτ.Σχολείο Πετρούσας

231 Πύργων στο Κοινοτικό Κατάστημα Πύργων

232 Χαριτωμένης στο Δημοτικό Σχολείο Χαριτωμένης

233 Χαριτωμένης στο Δημοτικό Σχολείο Χαριτωμένης

234 Αργυρούπολης στο Δημοτικό Σχολείο Αργυρουπόλεως

235 Αργυρούπολης στο Δημοτικό Σχολείο Αργυρουπόλεως

236 Μαυρολεύκης στο Δημοτικό Σχολείο Μαυρολεύκης

237 Μαυρολεύκης στο Δημοτικό Σχολείο Μαυρολεύκης

238 Μεγαλοκάμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μεγαλοκάμπου

239 Μεγαλόκαμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μεγαλοκάμπου

240 Μικρόκαμπου στο Δημοτικό Σχολείο Μικρόκαμπου

241 Περιχώρων στο Δημοτικό Σχολείο Περιχώρας

242 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

243 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

244 Σιταγρών στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σιταγρών

245 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

246 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

247 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

248 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

249 Φωτολίβους στο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Φωτολίβους

 

 

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

ΛΥΣΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Επόμενες Εκδηλώσεις

Σάββατο 6/01/2018 έως Δευτέρα 8/01/2018
Τοπικό Έθιμο: Μπάμπιντεν 6-7-8 Ιανουαρίου
Περιοχή: Τ.Κ. Πετρούσας

Σάββατο 6/01/2018 έως Δευτέρα 8/01/2018
Τοπικό Έθιμο: Μπαμπούγερα 6-7-8 Ιανουαρίου
Περιοχή: Τ.Κ. Καλής Βρύσης

Σάββατο 6/01/2018 έως Δευτέρα 8/01/2018
Τοπικό Έθιμο: Νταβανίσκα 6-7-8 Ιανουαρίου
Περιοχή: Τ.Κ. Πύργων