Greek Albanian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish

dimosposotsanisheader

3o Παιδικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου | Σάββατο 3 και Κυριακή 4 Ιουνίου στο Φωτολίβος

Share

3opaidiko tournoua fotolivos

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
8:45 ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
 
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008-2009 (ΓΗΠΕΔΟ 1)
09:15 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
09:40 Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
10:05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
10:30 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
10:55 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
11:20 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
11:45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
12:10 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008-2009 (ΓΗΠΕΔΟ 2)
09:15 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
09:40 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
10:05 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
10:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
10:55 Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
11:20 Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
11:45 (ΚΕΝΟ)
12:10 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
12:40 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (5η - 12η ΘΕΣΗ)
13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (1η - 4η ΘΕΣΗ)
13:40 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ –ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
8:45 ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
 
 
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008-2009 (ΓΗΠΕΔΟ 3)
09:15 Α.Ε.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ
09:40 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
10:05 ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ
10:30 ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ
10:55 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – Α.Ε.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
11:20 ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
11:45 ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
12:10 Α.Ε.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ
 
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008-2009 (ΓΗΠΕΔΟ 4)
09:15 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
09:40 Α.Ε.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ
10:05 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
10:30 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10:55 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ
11:20 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
11:45 (ΚΕΝΟ)
12:10 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
12:40 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (5η - 12η ΘΕΣΗ)
13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (1η - 4η ΘΕΣΗ)
13:40 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ –ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
8:45 ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
 
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2010-2011 (ΓΗΠΕΔΟ 1)
09:15 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
09:40 Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
10:05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
10:30 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
10:55 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
11:20 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
11:45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
12:10 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2010-2011 (ΓΗΠΕΔΟ 2)
09:15 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
09:40 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
10:05 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
10:30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
10:55 Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
11:20 Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
11:45 (ΚΕΝΟ)
12:10 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
12:40 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (5η - 12η ΘΕΣΗ)
13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (1η - 4η ΘΕΣΗ)
13:40 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ –ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
8:45 ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΟΜΑΔΩΝ
 
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2010-2011 (ΓΗΠΕΔΟ 3)
09:15 Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ
09:40 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ
10:05 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10:30 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
10:55 Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ – Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
11:20 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ –- Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ
11:45 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
12:10 Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2010-2011 (ΓΗΠΕΔΟ 4)
09:15 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
09:40 Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
10:05 Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
10:30 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
10:55 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
11:20 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
11:45 (ΚΕΝΟ)
12:10 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ
12:40 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (5η - 12η ΘΕΣΗ)
13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (1η - 4η ΘΕΣΗ)
13:40 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ –ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

Τα νέα του Δήμου

Τρ
Απρ
25
2017
Πα
Δεκ
02
2016
Τε
Μαρ
16
2016
Τρ
Απρ
14
2015
Τρ
Νοε
18
2014
Τρ
Απρ
22
2014
Δε
Απρ
14
2014